Oferta


Domena
Hosting
Strona www
W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca jest dosłownie zmuszony do tego aby założyć swoją własną stronę internetową. To właśnie przez nią biznes może być prowadzony w zgodzie z dzisiejszymi standardami. Posiadanie swojej własnej strony internetowej ma bardzo wiele zalet oraz pomaga prowadzenie swojego własnego interesu. Internet w dzisiejszych czasach jest głównym medium dla większości osób młodych i w średnim wieku. Poszukuje on zarówno klientów jak i dostawców aby dobrze działało. To właśnie poprzez to medium możemy w bardzo prosty sposób pozyskać dużo klientów oraz zleceń, które są bardzo potrzebne aby firma zarabiała pieniądze.

My dostarczamy Ci możliwość rozwoju

Pozwól Sobie zaistnieć w Internecie.Pogotowie Komputerowe

Firma Motkomp oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla osób prywatnych, oraz małych i średnich firm. Rozwiążemy każdy problem z Państwa komputerem, serwisujemy komputery stacjonarne (PC) jak i laptopy. Większość napraw wykonujemy w miejscu zainstalowania sprzętu czyli w domu lub firmie. Zapewniamy szybki czas reakcji w przypadku zgłoszenia awarii. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Tworzenie www

Posiadanie własnej strony internetowej przynosi wiele korzyści dla Państwa firmy. To właśnie poprzez stronę internetową potencjalni klienci mogą zainteresować się Państwa ofertą. Dzięki stronie mogą Państwo rozszerzać swój obszar działania praktycznie w nieskończoność, a więc zalety z posiadania własnej reklamy w sieci są ogromne.
W dzisiejszych czasach głównym celem jest osiągnięcie najefektywniejszej sprzedaży dóbr i usług. Internet daje więc nieograniczone możliwości pod tym względem.

Oferujemy profesjonalne roznoszenie ulotek.

Chcesz, aby Twoi potencjalni klienci wiedzieli jaką prowadzisz działalność? To jest możliwe!  Na stronie nie zamieszczamy cennika. Jest to spowodowane zbyt dużą ilością warunków jakie należy wziąć pod uwagę w przypadku  roznoszenia ulotek np: rodzaj zabudowy, nakład, odległość od miejsca dystrybucji, dostępność do skrzynek pocztowych (osiedla zamknięte), termin na wykonanie zlecenia, czy klient życzy sobie bezpłatnej kontroli. Wszelkich informacji udzielimy po uzyskaniu danych potrzebnych do kalkulacji, czyli: format ulotki, obszar kolportażu lub target klienta (np: nowo powstające osiedla), nakład, przewidywany termin realizacji zlecenia. Przekrój firm korzystających z kolportażu druków bezadresowych jest ogromny: banki, operatorzy komórkowi, dostawcy telewizji kablowej i internetu, apteki, restauracje, salony urody, studia fitness, małe osiedlowe sklepiki, duże supermarkety i wiele innych rodzajów działalności gospodarczej. Naszym głównym celem jest rzetelne roznoszenie ulotek.